0
Nemáte v košíku žádné zboží.

0

Anabolické steroidy na prodej

FAQ

Základní informace

Potřebuji k nákupu lékařský předpis?
Ne, nepotřebujete.

Je nějaké věkové omezení pro vytvoření objednávky?
Ano, minimální věk je 18 let.

Můžu si objednat, i když nejsem profesionální sportovec?
Ano, můžeš. Pokud je ti více než 18 let a pravidelně déle než 2 roky.

Je nějaká minimální hodnota objednávky?
Ne, není.

Je nákup steroidů přes internet legální?
Zákony se liší stát od státu. Někde je nákup a držení množství pro vlastní spotřebu bez postihu, někde hrozí pokuta. Většina zemí si udržuje tolerantní přístup, na rozdíl od drog.


Informace k produktům

Můžu Vás kontaktovat ohledně informací o produktech?
Rádi poradíme. Na druhou stranu, všechny informace jsou dostupné na internetu. Pokud z Vás vyleze, že nemáte min. 18 let, naše komunikace končí.

Které značky a steroidy jsou nejlepší?
Co člověk, to jiný názor. Platí to, co všude jinde – Dostaneš to, za co zaplatíš. Asijské produkty jsou levnější, evropské kvalitnější dle názorů a testování našich zákazníků.

Co když nejsem spokojený s kvalitou produktů?
Garantujeme 100% záruku spokojenosti na značky: Balkan Pharmaceuticals, XBS labs, Eurochem Laboratories, European Laboratories. Pokud nebudete spokojeni s výsledky u těchto produktů, vracíme peníze.

Informace k objednávce

Jak rychle objednat?
V levém sloupci si můžete vybrat steroidy podle typu, značky, aktivní látky nebo země původu. Dokončení objednávky je otázkou 2 minut.

Můžu pozměnit objednávku?
Ano, dokud neodešlete platbu. Nejlepší způsob je vytvořit novou objednávku a starou zrušit emailem.

Neobdržel jsem žádné potvrzení objednávky, co mám dělat?
Prohlédnout složku SPAM a až poté nás kontaktovat.

Mohu získat lepší ceny?
Ano, stačí se stát pravidelným zákazníkem. Po pár nákupech Vám zašleme speciální ceník a nové možnosti jak zaplatit.

Informace k platbě

Nikde nevidím informace k platbě, jak mohu zaplatit?
Platební informace Vám přijdou na email po dokončení objednávky. Nevedeme stravenky, bitcoiny ani dobírku. Můžete však zaplatit anonymně bez užití Vašeho bankovního účtu a dokonce i jména. Více najdete na stránce platba.

Jaký je postup po dokončení objednávky?
V emailu najdete platební instrukce a 3 možnosti platby. Zaplatíte, čekáme na platbu, platba dorazila, odesíláme zboží. Platba většinou nedorazí ihned, ale v rozmezí 2-3 dnů.

Informace k dopravě

Dostanu k objednávce sledovací číslo?
Sledovací čísla na úvod neposíláme. V den přijetí platby odesíláme objednávku. Zásilka Vám zpravidla přijde do 7 dní od potvrzení přijetí platby. Pokud nepřišla, zkontrolujte si nejbližší poštu. V ojedinělých případech může doručení trvat až 12 dní. Pokud po této lhůtě nemáte zásilku, napište nám a zašleme sledovací číslo.

Jak dlouho trvá doručení zásilky?
Záleží na mnoha faktorech, ale zpravidla zásilka dorazí do 7 dní od odeslání. Objednávku odesíláme v den přijetí platby. Pokud nepřišla, zkontrolujte si nejbližší poštu. V ojedinělých případech může doručení trvat až 12 dní.

Je nutný podpis při přijetí zásilky?
Ne

Je to téměř 3 týdny od odeslání platby a zásilka nikde, co mám dělat?
Zkontrolovat poštu a poté nás kontaktovat. Pokud se zásilka ztratila nebo skončila na celnici, odešleme Vaši zásilku podruhé na vlastní náklady. Jedinou podmínkou je doručení na jinou adresu. Prosím, nezkoušejte komedie – Vidíme, které zásilky se přijaly a které nikoliv.

Zásilka skončila na celnici?
Gratulujeme, patříte mezi 2% vyvolených. Zašlete nám fotku dopisu od celníků, obratem Vám zašleme novou zásilku na vlastní náklady. Podmínkou je doručení na jiné jméno a adresu.
Poobjednávkový servis

Obdržel jsem nekompletní zásilku, co mám dělat?
Buď jsme neobdrželi kompletní platbu za Vaši objednávku, nebo se stala chyba při odbavení objednávky. Pokud se jedná o druhou možnost, napište nám a my chybějící produkty okamžitě odešleme, včetně malého dárku navíc.

Obdržel jsem poškozený nebo nekompletní produkt, co mám dělat?
Zboží balíme lépe než Amazon. Pokud je tak zboží porušené, musel někdo se zásilkou hrát basketbal. Zašlete nám fotografii porušeného zboží, obratem Vám zašleme nové na vlastní náklady.